Dnešní den...radši vymazat...

7. října 2010 v 17:04 | Amaranthes |  Truhla plná starých článků všeho druhu
Dnešek se vážně nepovedl...a solidarita většiny mých spolužáků fakt nezná mezí

Ráno jsem nestíhala, proto jsem věci naházela do tašky...jen se oblíkla a letěla jsem na bus..naneštěstí jsem si doma zapomněla kartáč na vlasy..a jelikož jsem nebyla učesaná..vypadala jsem jak strašidlo...taky mi nebylo zrovna nejlépe...moc jsem toho nenaspala (ale Leto za to vážně stál ). Tak jsem si řekla, že mi snad někdo ze spolužáků půjčí....ten hřeben..šla jsem k jedné holce..neměla...pak k dalším dvou...u kterých jsem viděla, že si před chvílí česaly vlasy...a oni mi lhali..prej..že žádnej nemaj...Takže jsem celý den chodila jak čarodejnice...bílej strupatej obličej a na hlavě neučesaný vlasy...fajn....MOC JIM DĚKUJI..ŽE BYLI TAK LASKAVÍ A NIC MI NEPŮJČILI..

Pak byl tělocvik...jeden kluk z naší třídy po mě hodil basketbalový míč tak nešťastně, že přistál na mém prsteníčku...levé ruky..docela to bolelo..ale dá se to přežít..navíc..hráli jsme nějakou soutěž...a museli jsme doběhnout k čáře a zase zpátky..pak s míčem a pak jsme museli dát koš..to je jedno...měli jste slyšet..jak se mi ty krávy, co mě šikanují, řehtali...Fakt..myslela jsem, že horší už to být nemůže..ale ano...může...

Mezitím jsem zjistila, že mi během včerejška zkysla láhev se šťávou (nechápu proč, když jí každý ráno poctivě vymejvám...)...a pak se mi nějak udělalo špatně...a pozvracela jsem záchod...Nutně jsem pak potřebovala napít, protože zkaženou šťávu fakt pít nebudu...

Chtěla jsem snad tolik...potřebovala jsem alespoň lok nějaké tekutiny...a nikdo mi nedal napít...bezva...?!!

Před odpoledním vyučováním se mi udělalo zle..a zjistila jsem, že jsem dostala to, co je u žen obvyklé..takže mi bylo ještě víc špatně a angličtinářka mě radši pustila domů dřív, protože se na mě nemohla dívat...samozřejmě nechyběly trapné kecy mých spolužaček....ach jo...já už do tý školy chodit nechci !!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 11. října 2010 v 15:43 | Reagovat

Jo, tak tohle je vážně hnusný den.
Kdyby mi někdo nedal napít, normálně bych se napisla z kohoutku, u nás ve třídě je normálně umyvadlo a kdyby jste neměli, tak na záchody.
Tak si kup nějaký malinký skládací hřeben a nos ho vždycky v tašce, já to tak taky dělám:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters