Červenec 2011

Komedie pokračuje...

31. července 2011 v 15:12 | Amaranthes |  Názory a odpovědi na komentáře
Koukám, admini se nemají k tomu, aby předělali těch depresivních "nula návštěvníků"..A co víc, včera v noci tam pro změnu nebylo už vůbec nic, asi proto, aby nás to tolik nedeprimovalo. Nechápu, co to má znamenat. Oni asi spoléhají na to, že má každý toplist. Ale ouha, nemá.

Jedna velká komedie: Blog.cz

30. července 2011 v 22:47 | Amaranthes |  Názory a odpovědi na komentáře
Ne, říkala jsem si, že to psát nebudu. Ale co je moc, to je moc. A už mě to fakt s prominutím sere. Co to má bejt? Začalo to krásnou.cz, pokračovalo překopáním autorského blogu, docela neslušnou cenzurou a ignorací adminů. Pokračovalo to administrací, komentářema, nastavením, galerií...co bude dál?

Design 4 - Jared a Tarja

30. července 2011 v 22:09 | Amaranthes |  Designy blogu
Tak jsem se po delší době rozhodla pro nový design. ;) Morty se toho ujala z vervou a já jsem diktovala. Chtěla jsem černobílý kýč. A to se povedlo, ne? :-D Ne, mně se to fakt líbí ;) Obrázky si vybrala prakticky sama a jsou hezké. Jen byl problém s oddělovačema, jelikož blog.cz si to neumí srovnat, tak jsme se rozhodli tam nechat ty staré. Mně osobně se to moc líbí ;)
Design se dělal na několikrát, protože podle mně to furt nebylo "ono", takže Mortík to musel měnit ;) Sice jsem si připadala jak diktátor, ale líbí se mi to. Bylo docela těžký to sladit, protože ona má ráda přehlednost a jednoduchost a já zase trošku složitější ;) Ale výsledek se mi fakt líbí ;) Co na něj říkáte vy? ;)
Pod perexem pár fotek :)

POMOC!

27. července 2011 v 22:17 | Amaranthes |  Novinky
Prosím, potřebuju pomoct s odkazama. Fakt nevím. Chtěla jsem si přidat jedno SBčko, ale zjistila jsem, že mi nejdou odkazy. To je ale v háji. Co je to za shit? Jak mám teď třeba udělat novou rubriku nebo měnit menu? Nebo hodit něco do článku či do záhlaví? Když to nejde? Prostě to nefunguje! Perkele! Jde to někomu nebo je to jen můj problém? Jestli mi to nepůjde, tak jsem v háji. Solidně. To se můžu jít bodnout. Už bych překousla tu novou galerii, smajlíky atd., ale bez odkazů jsem mrtvá. Totálně. Ví někdo, co s tím? Prosím aspoň o nějakou radu, jinak s tím seknu. Protože to už bych nemohla udělat vůbec nic. A já nechci zase do zenitu. Aby to vypadalo tak, jak když si čerstvě založíte blog. Ach jo. Roční práce a teď bych to zabalila jen kvůli nějaké debilní novince, co vymysleli admini. Ne, nechci. Díky za případnou pomoc.
Amaranthes
(pod perexem obrázek s "vysvětlením")

Kouzlo černobílých fotografií

27. července 2011 v 14:19 | Amaranthes |  Jared Leto
Černobílým fotkám už po příchodu barevných odzvonilo, ale já je mám radši. No..radši, to je blbý slovo, jen se mi v některých ohledech víc líbí. Já mám ráda fotky s příběhem, které v sobě mají něco. Líbí se mi černá. Pravda je ta, že ne každá černobílá fotka je hezká. Černobílá fotka mě zaujme tehdy, pokud je na ni něco nebo někdo, koho mám ráda a když má pro mně nějaký význam. Něčím mě chytne. Nemusí to být upravená tvářička nebo tak něco, stačí jen detail, abych pak od ní nemohla odtrhnout oči. Ano, jsem tak trošku vybíravá, jelikož si nestáhnu jen tak nějakou fotku. Musí se mi líbit. Nestahuju fotky proto, že na nich je člověk, kterýho mám ráda, ale proto, že se mi líbí vyfocený moment.

Rest in peace - Amy Winehouse

23. července 2011 v 20:08 | Amaranthes |  Názory a odpovědi na komentáře
Asi si budete ťukat na čelo..proč zrovna já zde píšu článek o téhle zpěvačce, já, která poslouchám rock a metal.
Abych řekla pravdu, znám její písničky a je jí škoda. Asi si hodně lidí řekne - byla to jen fetka a ochlasta, tak ať se lidi nediví, že to tak dopadlo. Já si to nemyslím. Kdysi jsem četla, že za to tak úplně nemůže. Její manžel byl tuším ve vězení a k drogám ji přivedl (možná s něma začala už v mládí, nejsem si stoprocentně jistá), každopádně to v životě neměla jednoduchý.
A taky je pravda, že hlas měla hodně dobrej, co jsem tak slyšela, sice nevšední, zvláštní písničky, ale byla dobrá a talent měla. Určitě byla víc, než celá Lady Gaga a ostatní dohromady, ty písničky fakt o něčem jsou.

Jarede...Jarede...

23. července 2011 v 15:35 | Amaranthes |  Jared Leto
Copak to vyvádíš? Nemyslím teď tu záležitost (nebudu nasírat určité lidi, které mám ráda a jsou na to hákliví, protože všichni ví, o čem je řeč..)..ale jednu "věc", která se mi na něm fakt nelíbí = nagelovaná palice...a to doslova. Snad mi ostatní prominou, ale co je sexy na tom, když má všechny vlasy ulejzaný dozadu...Je to snad nová rockerská móda? Nemyslím si, že tohle je to pravý ořechový. Nechci tu nikoho kritizovat (ano, stejně to dělám, já vím), ale komu by se líbilo, kdyby chtěl prohrábnout nějakýmu chlapovi hřívu a místo toho by měl v prstech jen nechutnej sliz? Asi nikomu. Mně se prostě líbí Jared s normálníma nenagelovanejma vlasama. Nevadilo mi to u mohawku ani u toho rozcuchu, ale co je moc, to je moc. Ano, teď si určitě všichni budou povídat, jaká jsem omezená a povrchní, ale jen říkám svůj názor. Je tu ještě někdo takovej, kdo si to myslí? Doufám, že jo, protože mně to k němu prostě nesedne a nemůžu si pomoct.......

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters