Srpen 2011

Tak jsem se zase jednou rozepsala, aneb názor na jeden článek o rivalitě fanoušků Tarji a Anette

19. srpna 2011 v 0:40 | Amaranthes |  Nightwish
Dneska večer (vlastně včera) jsem si udělala čas a konečně okoukla mé "spřátelené duše" a snažila jsem se skoro na všech zanechat komentář.
Až jsem ve svém seznamu došla skoro dolů, narazila jsem na článek jedné metlošky o rivalitě Tarjofilů a umírněných Tarjofilů nebo přívrženců jak Anette, tak Tarji.
Trochu víc jsem se rozepsala a nedalo mi to, abych vám to sem nezkopírovala, když jsem si s tím dala takovou práci...třeba mě aspoň trochu někdo pochopí.
Článek se nachází na blogu, který mám v menu: Filthy Girl (sorry, ten křížek neumím :-P) a odkaz na článek je zde: Hádky mezi fanoušky Tarji a Anette

Všechno nejlepší, Tarjuš! ;)

18. srpna 2011 v 0:05 | Amaranthes |  Tarja Turunen
Nebojte, nezapomněla jsem na ni ;) Jak bych mohla, vždyť už na ni myslím celej tejden, možná i dýl ;) Tahle úžasná zpěvačka se dneska dožívá krásných čtyřiatřicetin...a uznejte, zraje jak víno, i co se týče hlasu a zpěvu.

Popinky a bárbínky, přestaňte prosím fušovat do Rocku a Metalu, NENÍ TO HUDBA PRO VÁS A PRO VAŠE JEDNODUCHÉ MOZKY!

15. srpna 2011 v 21:31 | Amaranthes |  Názory a odpovědi na komentáře
Možná jste čekali, že někdy zase napíšu nějaký článek. Popravdě, neměla jsem to moc v plánu. Spíš vůbec, chtěla jsem seknout s blogem v den jeho prvních narozenin. Nikdo si ani nevšiml, že je má, přitom je to v menu ;) Bylo mi řečeno, že mám něco napsat, až se naseru. Pořád jsem marně čekala, kdy do toho bodu dojdu, byla jsem sice nasraná, ale povětšinou kvůli soukromým věcem, které bych vám nemohla povědět, protože můj blog zná hodně lidí z mého okolí.
Ale přejděme k jádru pudla..

Hodnocení blogu

1. srpna 2011 v 22:36 | Amaranthes |  Diplomy
Tak jsem si po dlouhé době nechala ohodnotit blog, jen tak ze srandy a dopadlo to dost dobře. Sama se divím ;-). Jinak - moc děkuju za to, že se někomu můj blog líbí ;-)

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters