Listopad 2011

Všechno nejlepší, Tobi! :)

21. listopadu 2011 v 1:59 | Amaranthes |  Přání k narozeninám
Nakonec jsem se ještě po mučení s herbářem donutila k tomu, abych napsala narozeninový článek. Vlastně já ho chtěla napsat, přes to nejede vláček. Takže..
Pokud někomu bude dělat problém něco pochopit, ať mi napíše...ono už mi v jednu v noci docela hrabe, takže podle toho to pod perexem taky vypadá :-)

Jak vystřelit blbce na měsíček..

11. listopadu 2011 v 22:20 | Amaranthes |  Téma týdne
Zjistila jsem, že tohle téma přímo vybízí k tomu, vymyslet něco naprosto šíleného a rejpavého, tak proč něco nenapsat :-) Moje babička vždycky říkala, že by nějakého blbce, o kterém zrovna byla řeč, nejradši vystřelila na měsíček. Proč ne, ale jak to provést, to už se mi nikdy nesvěřila. Můžu se jí na to zeptat, ale radši si vymyslím svých pár vlastních teorií :-)

Ptejte se..na co chcete :)

11. listopadu 2011 v 18:35 | Amaranthes |  About Amaranthes
Tenhle článek jsem chtěla zavést již dávno, jenže jsem tu nebyla a pak mě předběhla Morty, která si to udělala na svém blogu. Poslední dobou to je stejně tak, že na co já myslím, to ona napíše, takže ztrácí smysl něco psát, když ona to napíše za mně :D
Takže, o co jde? V podstatě o to, že v komentářích se mě můžete zeptat na všechno, co vás zajímá. Ať už jde o mně, nebo o cokoliv...třeba chcete něco vědět, poradit, pokecat si, cokoliv...Můžete tady :-)
Odpovím na vše, i na svoje soukromí, pokud to nebude až moc osobní, takže ptát se můžete opravdu na cokoliv :-)
Jen prosím, pokud by to šlo, tak trochu slušnosti by nebylo na škodu..A nechci zde reklamy, na to mám článek jinde :) Sprostá slova beru, ale jen když to půjde do kontextu, však vy víte, jak to myslím..třeba když budete mluvit o nějaké "hvězdě", která se vám, ani mně nelíbí, nebo tak podobně.
Takže se ptejte, budu jen ráda!
Mějte se

Amaranthes


Amaranthes na Deviantartu

11. listopadu 2011 v 18:13 | Amaranthes |  Tvořím
Tak jsem se před pár týdny rozhodla, že si založím účet na Deviantartu. Původně se mi vůbec nechtělo, ale přesvědčila mě Morty. Byla to taková nepsaná sázka..že když ona, tak já taky. Ona si ho udělala, já druhý den. Nemyslela jsem si, že budou mít moje kresby a grafiky nějaký ohlas, ale lidem se to kupodivu líbí, což jsem moc ráda. I když Morty je pořád o milion tříd lepší, než já, za tím si stojím.
Takže pokud má někdo účet na Deviantartu a chce si mě přidat, klidně může, budu jedině ráda :)
Pod perexem najdete adresu a něco z mé tvorby :-)

Tak jsem se jednou nudila ve škole, až z toho vzniklo tohle :)

11. listopadu 2011 v 17:17 | Amaranthes |  Kreslím
Předevčírem jsem se hodně nudila..no což, to by ve škole nebylo tak obvyklé, ale poprvé za dlouhé roky jsem se rozhodla, že něco nakreslím. Ne, že bych nekreslila, ale jen v rámci školy a tam po nás nikdo portréty nechce, spíš baráky, návrhy atd. A protože jsem po ruce měla Spark, kde byli Nightwish, rozhodla jsem se, že zprzním Tuomase :-D
Omlouvám se, že obrázek je nekvalitní, má pruhy, za to může skenner, protože papír se vlnil a ať jsem dělala, co jsem dělala, líp to naskenovat nešlo. V reálu je to o hodně lepší, myslím si. Možná se mi to podaří někdy nafotit a pak to hodím na Deviantart, ale tohle tam dávat nebudu.
Jinak doufám, že si je podobnej. Ty pruhy tam nepatří, vadí mi to, ale nenadělám nic :-)
Morty i můj brácha ho poznali hned :-)...A nedivte se, jsem amatér..takže se nelekejte :-)


Nightwish - Storytime

7. listopadu 2011 v 23:37 | Amaranthes |  Nightwish
Jak jste si již někteří stačili všimnout - vyšel singl Storytime od Nightwish. Jedná se o jakousi "vlaštovku" k jejich novému velkolepému projektu - Imaginaeru. Zrovna dneska jsem si koupila Spark, kde redaktorka, která byla na listening session akci psala, že pokud někdo tohle album a celý velkolepý projekt filmu zahazuje, že prohloupí, protože album Imaginaerum je podle ní přelomové pro celou kapelu a její historii. (celý článek pod perexem)

Že už byste to asi ani nečekali, co? :)

6. listopadu 2011 v 18:10 | Amaranthes |  Můj výkecář - Dark Chest of Wonders
Jo, zase jsem tady. Divím se, že jsem se vůbec odhodlala otevřít administraci a něco napsat. Ne, že bych neměla nápady, jenže je mívám v dost špatnou chvíli, kdy nemám po ruce nic, kam bych si to eventuelně mohla napsat, nebo vím, že i kdybych si to napsala, tak bych zapomněla, co přesně jsem chtěla a nebylo by to ono. Jaká škoda, že nevlastním notebook nebo něco takového. Navíc, přes své problémy a všechno ostatní na to vůbec nemám čas. Jsem ale ráda, že i když vůbec nic nepíšu, tak je vidět, že sem lidi chodí. Jednou jsem měla přes sto lidí za den. Takovou návštěvnost jsem neměla od doby, co jsem založila tenhle blog. Takže i když mi o návštěnovst nejde, stejně všem moc děkuju. A i když si myslíte, že k vám nechodím, tak opak je pravdou.

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters