Únor 2012

Rozhovor Madraka s Amaranthes

27. února 2012 v 16:00 | Amaranthes Lví Srdce |  Rozhovory
Rozhodla jsem se, že vydám už starší rozhovor, který se mnou vedl ke konci minulého roku bloger jménem Mr.Madrak. Článek jsem zkoušela vydat už jednou, ale jaksi zklamalo formátování, proto to zkusím znovu. Rozhovor patří mezi delší, ale to už je u mne zvykem. Doufám, že v blízké době bude následovat jeho pokračování. Usmívající se

30 Day Song Challenge - Day 4

26. února 2012 v 21:39 | Amaranthes Lví Srdce |  30 Day Song Challenge
Tak jdu zase zaspamovat svůj blog hudbou. Téma čtvrtého dne je: A song that makes you sad.
Když jsem si psala seznam písniček, měla jsem hned jasno. Jenže postupem času jsem objevila další písničky a proto se tady asi objeví víc, než jedna skladba.
Když jsem smutná, rozbrečí mě i ten nejtvrdší metal. A pokud čekáte zase Edguy, tak vás asi zklamu. Tobiho písničky jsou úžasné a ty pocity tam jsou dost znatelné - proto miluju jeho písničky a jeho hudbu obecně. Ale Edguy dneska ne, objeví se zde ještě víckrát.
A stydím se, ale dřív, když jsem nemohla poslouchat metal, protože mi připomínal člověka, kterého jsem ztratila, jsem brečela i u takových věcí, jako je Beyonce, Kelly Clarkson, JoJo, Celine Dion, Katy Perry, Lady Gagy atd. Dokonce jsem poslouchala i dance. Tyhle písničky mi totiž "servírovala" moje nejlepší kamarádka s tím, že je to to nejlepší. A můj mozek se totálně vymyl, tudíž jsem to začala poslouchat taky, protože mi to nechala v počítači. Sama bych si to nestáhla, věřte mi.
Zabte mě nebo mi vlepte facku - já nemohla jinak.
Ale ten člověk byl k něčemu dobrý. Naučil mě milovat. A nejen jeho, ale i tvrdou hudbu, kterou on sám hrál. Například Nightwish a Metallicu. Za to jsem mu hodně vděčná. Obvzlášť pak právě za Nightwish, které jsou jednou mých z nejoblíbenějších kapel a nedám na ně dopustit - ANI S ANETTE! (Při vysvětlení toho, proč jsem to psala velkým písmem vám odpovím jednoznačně - ta tahanice typu "Tarja je lepší, než Anette" už mě vážně vytáčí, přímo spíš sere!)


30 Day Song Challenge - Day 3

12. února 2012 v 18:19 | Amaranthes Lví Srdce |  30 Day Song Challenge
Tak vás jdu už zase otravovat s "mojí" muzikou Smějící se
Tématem třetího dne je: a song, that makes you happy (v překladu song, který mě dělá šťastnou).
Když jsem ty písničky psala, měla jsem hned jasno. Jenže to bych nebyla já, abych něco ještě stokrát nepřekopala. Prvně jsem tam chtěla dát písničku, která mě prostě chytla a byla jsem při ní v ajfru (já nevím, jak to nazvat..prostě mě nakopla). Ale jak jsem tak postupně projížděla svůj MP3 přehrávač, našla jsem tam jednu, která má nad ostatními navrch. Ale nejdřív sem napíšu pár písniček, které mě dělají šťastnou (i když šťastná jsem nebyla už pěkně dlouho).

30 Day Song Challenge - Day 2

2. února 2012 v 22:58 | Amaranthes Lví Srdce |  30 Day Song Challenge
Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale znáte to...někdy sem nejdu třeba dva měsíce. Tudíž tohle je první článek v mrazivém měsíci únoru.

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters