Co ti nezdechlo dnes..ti zdechne za chvíli aneb nikdy se nevyplatí spoléhat na techniku...

12. května 2012 v 23:59 | Amaranthes Lví Srdce |  Můj výkecář - Dark Chest of Wonders
Zdravím Vás všechny, co tu ještě občas jste..Usmívající se (tím "občas" myslím víckrát, než já).
Frekvence článků se nám pomalu mění na jeden za měsíc, začíná to býti čím dál víc úsměvné. A jelikož jsem tu měsíc nebyla, rozhodla jsem se Vám přiblížit pár "velice vážných" situací, které se v mém divnoblbském životě odehrálo.
To, že naše škola kandiduje na okamžité (a nekontrolovatelné) vzplanutí ohněm snad už říkat nemusím. O téhle barňabizně se tu mluvilo dost. A o strašidlech, kteři v tom domě hrůzy "učí" (a nebylo by od věci některým z nich prostřelit mozeček) taktéž.
Vzhledem k tomu, že už si moje kebule zase nic nepamatuje, začnu tam, kde moje paměť ještě jakž takž sahá.
Takže pokud chcete číst "trošku delší článek", najdete jej pod pérexem.Smějící se
Takže zde je "stručný" přehled všeho, co se mi za uplynulou dobu posralo:
  • 1) Přestala mi definitivně hrát moje MP3troska. Dřív hrála s velkým donucením na obě sluchátka, teď se zaberanila a prostě že bude hrát jen mono. Tož jsem si řekla, že bych si mohla kópit novou, dokonce jsem ji měla vyhlídnutou a věděla jsem i, že ji v nedalekém elektru mají. Tak jsem ji šla celá nažhavená kópit, k mému údivu jsem zjistila, že místo 2 GB bych mohla mít 4 GB. Tak jsem si já - záchtivná (méééé - dělá koza méé, ne? :-D) koza kópila tu 4 GB. Však kdo by to nebral - o dva gigóše víc místa a to vše jen o stovku dráž. Donesla jsem ji tedy domů, mezitím jsem i zjistila, že to není MP3, ale MP4, tudíž se moje nadšení ještě víc stupňovalo. Tož, hodila ji na dobití a šla jsem na hodinu pryč. Vrátila jsem se a ta mrcha prostě ne a ne naběhnout. Paradoxem bylo, že k té MP4ce jsou velice kvalitní sluchátka. Bohužel zrovna byla sobota, tudíž jsem nemohla jít tu křapku vyreklamovat, tak jsem si aspoň užila ten perfektní zvuk a póštěla jsem si písničky z komplu. V soudný den - tj. v pondělí, jsem tu šitku šla vyreklamovat. Nejdřív jsem musela půl dne čekat, než ten trotl vedócí zjistí, že to asi sám těžko opraví, nebo spíš že ani opravit nejde. Nabídli mi teda, že si můžu vybrat nějakou jinou nebo tu samou ale s nižší kapacitou. Já naivka jsem teda věřila, že na druhý pokus už třeba pofaři, tak jsem si vzala ten samý model, ale jen s 2 GB kapacitou. Přindu domů, rozbalím to. A ano, MP4 vskutku fungovala, ale co se nestalo...nešlo sluchátko. To už jsem byla silně podrážděná a ještě těsně před zavířačkou jsem tam naběhla s tím, že už není možný, co to prodávaj za krámy a požadovala jsem zpět sluchátka z té čtyř gigové MP4ky, co mi nešla. Asi jsem měla štěstí, že tam byla docela fajn paní a né ten trotl. Ten trotl tam vlastně byl taky, ale radši držel kušňu. Takže výsledkem je, že mám pouze 2 GB MP4ku se sluchátky ze 4 GB. No co, prostě jsem si nezaslóžila..Možná to teď už tak tragicky nevypadá, ale tenkrát to bylo opravdu už vcelku komické, řekla bych i že tahle příhoda aspiruje na titul "Joke roku".
  • 2) Odevzdala jsem pozdě ročníkovou práci ze ST, jelikož mi stagnoval počítač. Nejdřív WORD, pak ten posraný Adobe Reader. Prostě si počítač řekl, že se mnou nehodlá spolupracovat a ještě se mi určitě smál "Jó, holka, ty to neuděláš a nepustí tě k maturitě, héč héč". Nutno podotknout že takhle se mi poslední dobou směje nejen počítač (ten už se vlastně nesměje, za chvíli vysvětlím proč), ale i škodolibí mučitelé v domě hrůzy, kteří nás chtějí za každou cestu utopit. Kupodivu učiteli nevadilo, že jsem ročníkovku odevzdala pozdě, ještě jsem se vymluvila na to, že jsem ji musela dělat znovu, protože mi (POZOR, tato věta je vělice důležitá pro budoucí bod tři!) VYHOŘELA ZÁKLADNÍ DESKA!, což nebyla pravda. Jo, počítač mi blbnul a měla jsem větší problémy s tím, aby se vůbec spustil, ale tehdy jsem tomu nepřikládala žádný větší význam a myslela jsem si, že ho to přejde....(pomalu přecházíme k bodu 3).
  • 3) Co se ovšem později nestalo..jednoho dne, resp. toto úterý, se mi milý počítač nepodařilo spustit. Byla jsem docela zoufalá a modlila jsem se, aby šel, jenže on se na mně vysral. Ne, on se nevysral, ale zhořel, jak jsme zjistili později. Naivně jsme si s bratrem mysleli, že problém se vyřeší tím, když ho otevřeme a vysajeme od prachu. Jenže on si prostě pořád nejel, tudíž jsme byli nuceni ho dát do servisu s tím, že to "určitě bude jen vypálený zdroj". Jenže během dne se zjistilo, že to nebyl zdroj, ale "VYPÁLENÁ ZÁKLADNÍ DESKA"....Jo, moje tehdy trapná výmluva kvůli ročníkovce teď byla krutou realitou. Ale fajn, deska nestála tolik, neměla bych přijít o žádná data, byla jsem vcelku v klidu. Jenže druhý den, když jsem si suveréně přifařila do toho obchodu, mi bylo řečeno, že je v hajzlu i procesor. Chytl totiž od té základní desky. A víte proč? Jen kvůli pitomým výpadkům proudu, které má na svědomí ještě pitomější jistič. Další krásnou novinu mi poté oznámil i ten IT pracovník - pravděpodobně bude muset přeinstalovat operační systém, tudíž nemůže vyloučit, že se mu nepodaří zachránit moje data. To jsem byla naštvaná ještě víc, ale nakonec toho zachránil docela dost. Bohužel ale ne to, co bych potřebovala - dokumenty do školy, soukromé věci a veškerou hudbu a filmy. Jo, zůstaly mi fotky a další věci, ale stejně jsem byla poněkud podrážeděná - 60 GB muziky v háji, moje oblíbené filmy v háji, dokumenty taktéž. Navíc jsem vyfaosvala nový operační systém, přesně ten, který jsem zrovna moc nechtěla. Windows 7. Já měla ráda své Visty (i když uznávám, mají své mouchy, ale v něčem mi přijdou daleko chytřejší než ty "úžasné" sedmičky). Takže teď musím všechno znovu instalovat, stahovat (ano, ztratila jsem i většinu Sammetiánského pokladu), nehledě na to, že mi nešla hrozně dlouho nainstalovat WIFIna, takže jsem měla bobky z toho, že se nestihnu podívat na hokej. I když uznávám, nějaký hokej je proti tomu všemu prkotina.

Takže si ze mně vemte ponaučení: Nebuďte záchtivné kozy (kozlové) a nekecejte učitelům, že Vám vyhořela základní deska nebo cokoliv, co byste mohli znatelně postrádat. Jak vidíte, člověku s velkou dávkou smůly (jako jsem já) se tohle prostě nevyplácí!

Navíc jsem zjistila, že nový procesor vrní divně. Jsem zvyklá na vrnění svého starého procesoru a ten nový má divný zvuk. Kdybych tam dala svého kocoura, troufám si říct, že by mi byl daleko sympatičtější a hlavně by lépe vrněl. Můj kocour by byl vskutku dobrý procesor, jsem si tím jistá!
Když teď všechno znova stahuju, nutí mě to poslouchat a dívat se. Přece jen stáhnout komplet celou diskografii Edguy je docela ořech. Nemyslím jen těch devět řadových aleb, ale i ten zblitek. Takže místo učení (kterému bych se měla věnovat daleko víc, jelikož mám opravdu na kahánku) se čučím na Sammeta, poslouchám Sammeta a mám u toho výraz typu "Lucinka právě objevila Narnii". Popravdě nevím, co mě přinutilo k tomu, že zrovna teď nic nehraje, ale dneska mi milý Tobias ukradl většinu dne. Ještě jsem měla ke všemu to štěstí, že všechny koncerty Edguy a Avantasie jsem si poctivě vypálila na DVD, takže to bylo nutné pouze zkopírovat. Kdybych to totiž měla ještě stahovat, tak bych nad tím asi vážně strávila celý zbytek života a mezitím bych si mohla jít vyřezávat rakvičku. Teda spíš rakev, jelikož nesnáším malé a stísněné prostory.

Zrovna jsem koukala na přebal alba Tinnitus Sanctus a nějaký dobrák nafotil i booklet zevnitř. Zjistila jsem, že náš milý Tobi má radši fotbalový klub Bayern Mnichov víc, než svoji (ne)přítelkyni. Napsal ho totiž první a ji až druhou. A nebylo tam žádné "my love" ani podobné sračičky, ale čistě jen její jméno. Popravdě, nedivím se, když je už delší dobu řádně zkleslý a poněkud se změnil...No nic, nebudu tu rejpat do té slečny (které je přes 40 a zcela určitě mu s železnou pravidelností vysává jeho bankovní konto a nejen to...). Ne, já vážně nejsem žárlivý člověk, ale tuhle ženskou patří odstřelit, na tom jsem se shodla s více lidmi zcela nezávisle.

Takže, milá Jenny:
"We don't never gonna be like you, we don't follow King of Fools".

PS: Pokud by se ve Vizovicích v období MORu nacházel kráter, nedivte se. Nebylo to UFO a ani meteorit, to si jen banda Sammetovců hrála s granátem nebo atomovou bombou, když potkala Jenny. S vyplazeným jazykem

Dobrou, blázni! Mrkající
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kissu Kissu | Web | 13. května 2012 v 0:20 | Reagovat

Mám dojem, že jsem právě objevila moc zajímavý blog :-D

2 Ivuše Ivuše | E-mail | Web | 13. května 2012 v 14:06 | Reagovat

Když se daří, tak se daří.
Kdybych já měla jít něco podruhé reklamovat, pravděpodobně bych prokopla vchodové dveře a po mém odchodu by někoho ze zaměstnanců neskutečně bolela prdel, až bych ho do ní nakopala svýma dokonalýma botkama! 8-)
S tou základní deskou mi to připomíná naší poslední práci v lese. Znuděně a trochu naštvaně jsem říkala: ,,Kéž by se jim tam zasekla pila!" ...netrvalo to ani pět sekund a stalo se, jak jsem řekla. :-D Bohužel to znamenalo další zdržování od odjezdu domů, takže jsem si tím moc nepomohla. :-?

Jsem ráda, že ses zase po dlouhé době ukázala. :-)

3 Abby Abby | 13. května 2012 v 16:49 | Reagovat

A že ja mám nejaké problémy :D fajn tak za toto ťa uznávam :D

4 Mysteria Mysteria | E-mail | Web | 13. května 2012 v 20:18 | Reagovat

to s tou deskou je mi líto,taková blbá náhoda,že ty ses na ni vymluvila a ona potom fakt odešla...No to se fakt nestává jen tak,já mám Windows sedm a i když mi je musel bratranec jednou předělat,protože se mi sekal počítač,tak sem s nima spokojená,já si všechno zazálohovávám taky,na flesh sem si dala všechny obrázky,filmy mě ani tak netrápí,mám jich přes 500 na DVD,jinak se dají stahovat a písničky jsou taky zazálohovaný na CD,programy se dají stáhnout a ostatní dokumenty,jako prezentace jsou na cd a příběhy mám u kámošky v záloze,takže pokud by se mě to stalo,tak sem relativně v klidu :D ale taky sem měla kolikrát hodně věcí z pc v řiti,mechaniku na cd a dvd,repráky,myš mám druhou,klávesnice nová :D a užij si to na MORu....

5 Metalová princezna Metalová princezna | Web | 16. května 2012 v 18:13 | Reagovat

Když se sere,tak se sere všechno...to znám.:D
Klaním se ti,já bych vybouchla už po to prvním odstavci...:D

6 IvčaSammet IvčaSammet | Web | 22. května 2012 v 18:14 | Reagovat

Ty jedeš na MOR?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters