Červen 2012

Pro všechny, co chodí na tento blog

9. června 2012 v 19:53 | Amaranthes Lví Srdce |  Kdo chce být AFFS ??..Klikněte sem ..
Popravdě, tento článek jsem chtěla napsat už dříve, ale předevčírem jsem k tomu dostala dosti pádný důvod.
Za prvé, nerada bych někoho urazila nebo nechci, abych působila nějak arogantně, jelikož taková nejsem. Chci si jen vyjasnit pár věcí, které mě můžou vážně vytočit - co se tzv. SB či AFFS týká.
Nejsem povinna obíhat každý den. To slovo obíhat se mi vůbec nelíbí. A nelíbí se mi ani to, že když k někomu delší dobu nezajdu (nebo tam zajdu, ale nezanechám tam komentář), tak za to dostanu sprda v podobě nevhodného komentáře. Nebo ne, není nevhodný, ale dokáže mě vytočit. A vážně mě může naštvat, když někdo napíše něco ve smyslu: "Proč neobíháš, to už nejsme AFFS?". Ach můj bože. (Omlouvám se Verče, nechci se jí dotknout, ale prostě mě to naštvalo..a nebyla to jen ona, kdo to psal). Dobře, beru, jdete si stěžovat, že Vás neobíhám, nebo nenapíšu komentář. Fajn - ALE NEPIŠTE MI TO PROBOHA POD ČLÁNEK, SE KTERÝM SE PÍŠU DVĚ HODINY, KDYŽ NA TO MÁTE DVĚ RUBRIKY! (respektive návštěvní knihu a speciální rubriku na reklamy). Chápu, že vám je to třeba jedno, když vám to někdo napíše pod článek s kusovkama, se kterým se nějak extra neděláte, ale mně to docela dost vadí. Já jsem taky jen člověk, víte? Nemám tolik času na to, abych na každý blog chodila dvakrát třikrát do týdne. Jak vidíte, frekvence mých článků se pohybuje v rozmezí od nuly do pěti článků měsíčně, tudíž by si z toho mohl průměrně inteligentní člověk vyvodit, že prostě nemám čas. Ne, nechci někoho urážet, ale kdybych to sem nepsala, tak neřeknu, ale takhle...
Chápu, máte nějaká pravidla, která se ovšem s mými tak úplně neztotožňují.

Pověry v metalu

4. června 2012 v 21:42 | Amaranthes Lví Srdce |  Můj výkecář - Dark Chest of Wonders
"Metal je jen řvaní do mikrofonu, nemá žádnou melodii a nedá se poslouchat".
Tyto fráze jsem nesčetněkrát četla od hromady lidí, kteří nemají ani potuchy o tom, co vlastně metal je. Nenávidí jej proto, že se "prý" nedá poslouchat. Když si to tak vezmu, jsou žánry, které jsou daleko více neposlouchatelné, než metal, ovšem ty jsou společnosti lépe přijatelné. Metal byl vždy brán jako určitý underground, poslouchali ho jen lidé s nevyrovnanou myslí nebo ti, kteří se potřebovali vyčleňovat.
A přiznejme si: kdo si to o něm nemyslel, dokud ho sám nezačal poslouchat? Já jsem si myslela přesně to samé, co ostatní. Nesnášela jsem metal a když v rádiu pustili Metallicu, musela jsem ho vypnout, jinak bych snad dostala kopřivku. A to hráli jen Nothing Else Matters, (ne)obyčejnou baladu. Jenže to bylo před sedmi lety.

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters