Červenec 2012

Masters of Rock 2012 (12. 7.) - Den plný kurvítek i překvapení (část první)

27. července 2012 v 2:36 | Amaranthes Lví Srdce |  Masters of Rock 2012
Jak jsem slíbila, pokusím se Vám v následujících článcích popsat letošní Masters of Rock. Teda aspoň z mého pohledu. Snad nebude vadit, když to vezmu trochu "od začátku"..

Ještě před rokem by mě nenapadlo, že pojedu do Vizovic. Sice jsem měla už tehdy v lásce metal, ale tento festival mi popravdě moc neříkal. Věděla jsem, že existuje, ale to bylo tak všechno. Všichni mluvili o tom, jak pojedou na Masters, ale já jsem po tom nijak netoužila, nebo jsem spíš ani neměla představu o tom, že bych zrovna já jela na čtyřdenní festival plný kapel, které jsem ještě neměla možnost poznat..
(Račte následovat perex, snad se nebudete nudit..)

Strašák v audio podobě a druhý v mojí hlavě

18. července 2012 v 19:48 | Amaranthes Lví Srdce |  Můj výkecář - Dark Chest of Wonders
Zdravím Vás, moji drazí metalisté, rockeři a blogeři, v prvním červencovém článku.

Sice už máme půlku prázdninového měsíce za sebou, ale přiznejme si - utíká to hrozně rychle a hromadu toho, co jsme si naplánovali, stejně nestihneme udělat. Aspoň tak je to v mém případě - když je vedro, nechce se mi přemýšlet, natož psát něco do počítače. Navíc jsem spíš víc řešila letošní (první pro moji osobu) Masters of Rock. Už teď můžu prozradit, že příští články se budou točit hlavně kolem letošních Mástrů, které jsem si užila. A možná tak moc, že se mi bude po Vizovicích a zvláště po některých kapelách hodně stýskat.
Teď už ale k nadpisu - co znamená ten "audio strašák"? Na Masterech jsem si koupila cédéčko AVANTASIE - THE SCARECROW (v překladu jednoduše "Strašák") a zrovna ho poslouchám. To cédéčko mě stálo čtyři dny skoro bez jídla, jelikož jsem si nevezla tolik peněz, ale můžu říct, že to stojí za to. A navíc - nebýt Morticie, asi bych na něj i tak neměla, jelikož mi musela půjčit. Každopádně - zbytek si nechám na jiný článek, kde vezmu Masters ze všech stran - jak z hlediska hudebního, tak zážitkového. Přidám sem i fotky (naše byly bohužel hodně amatérské, kvůli foťáku, který pozbýval kvalit hodících se na koncerty - ale aspoň něco. A navíc, jak se říká - darovanému koni - foťáku - na zuby nehleď) naše i profesionálních fotografů.
Každopádně vím jedno - do Vizovic chci zpátky! :-D
(pokud chceš číst dál, budeš muset - chca nechca - kliknout na celý článek. Amaranthes ti bude vděčná) ;-)

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters