Strašák v audio podobě a druhý v mojí hlavě

18. července 2012 v 19:48 | Amaranthes Lví Srdce |  Můj výkecář - Dark Chest of Wonders
Zdravím Vás, moji drazí metalisté, rockeři a blogeři, v prvním červencovém článku.

Sice už máme půlku prázdninového měsíce za sebou, ale přiznejme si - utíká to hrozně rychle a hromadu toho, co jsme si naplánovali, stejně nestihneme udělat. Aspoň tak je to v mém případě - když je vedro, nechce se mi přemýšlet, natož psát něco do počítače. Navíc jsem spíš víc řešila letošní (první pro moji osobu) Masters of Rock. Už teď můžu prozradit, že příští články se budou točit hlavně kolem letošních Mástrů, které jsem si užila. A možná tak moc, že se mi bude po Vizovicích a zvláště po některých kapelách hodně stýskat.
Teď už ale k nadpisu - co znamená ten "audio strašák"? Na Masterech jsem si koupila cédéčko AVANTASIE - THE SCARECROW (v překladu jednoduše "Strašák") a zrovna ho poslouchám. To cédéčko mě stálo čtyři dny skoro bez jídla, jelikož jsem si nevezla tolik peněz, ale můžu říct, že to stojí za to. A navíc - nebýt Morticie, asi bych na něj i tak neměla, jelikož mi musela půjčit. Každopádně - zbytek si nechám na jiný článek, kde vezmu Masters ze všech stran - jak z hlediska hudebního, tak zážitkového. Přidám sem i fotky (naše byly bohužel hodně amatérské, kvůli foťáku, který pozbýval kvalit hodících se na koncerty - ale aspoň něco. A navíc, jak se říká - darovanému koni - foťáku - na zuby nehleď) naše i profesionálních fotografů.
Každopádně vím jedno - do Vizovic chci zpátky! :-D
(pokud chceš číst dál, budeš muset - chca nechca - kliknout na celý článek. Amaranthes ti bude vděčná) ;-)


A teď k další části nadpisu:
Před odjezdem jsem se chystala udělat určité změny na blogu.
V první řadě - design. Stávající se mi líbí, ale cítím potřebu to opět překopat. A hlavně zjednodušit - sice nevím jak, ale přijde mi to všechno hrozně chaotické. Vám ne? Napište svůj názor!
V řadě druhé - články: Přemýšlím, jestli nemám okleštit články deníčkového typu. Přece jen - tenhle blog jsem zakládala jako hudební, ale čím dál víc mi připadá, že by se dal zařadit do deníčkového sektoru, nikoliv do hudebního. A teď mám na Vás první prosbu - chcete, aby tu deníčkové články zůstaly, nebo je oželíte? Docela mi to pomůže, když někdo vyjádří jakýkoliv názor týkající se tohoto blogu.
Také přemýšlím, že některé články prostě smažu. Sice se nestydím za svoji blogovou minulost, ale některé mi přijdou celkem hloupé. Opět bych ráda znala Váš názor - přece jen, Vy to čtete, ne já :-D
Totéž by platilo i o rubrikách - některé mi přijdou vážně zbytečné, jelikož jsem do nich nebyla schopna zatím nic přidat.
Na druhou stranu bych zde ráda začala přidávat recenze na CD. To je jedna z věcí, ke které by tento blog původně určen a ráda bych to nějakým způsobem zrealizovala.
Druhá věc - detailní popis knížek. Především povinná četba. Ráda bych to někde publikovala, když už se s tím budu dřít k maturitě. A myslím si, že některým budoucím maturantům by to mohlo pomoci. Uvidím - tenhle nápad si možná nechám pro svůj druhý blog.

Třetí - zvláštní strašák - má jméno. Jmenuje se Tobias Sammet. Tenhle pán mi na letošním MORu neskutečně učaroval. Až nezdravě moc. Ale to zase až jindy, jinak by z tohodle článku nezbylo nic, než jen romantická slátanina s divným začátkem. :-D A nechci vypadat ani jako nějaká puberťačka, která se platonicky zamilovala, ani jako hysterická fanynka. Nic z toho totiž nejsem. :-)

Tady je jedna z nejlepších fotek, které jsem na netu našla:


Budu ráda za každou Vaši připomínku týkající se blogu a jeho zlepšení. A kdo byl na Masters of Rock, byla bych ráda, kdyby mi aspoň ve zkratce napsal, jak se mu to líbilo (ať už pozitiva či negativa).

Díky moc

Amaranthes Lví Srdce
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 18. července 2012 v 20:11 | Reagovat

Taky mi je smutno po Vizovicích. Nejradši bych se tam odstěhovala. Nebo aspoň tam mít nějakou chatu.

2 Lady Dracula Lady Dracula | Web | 19. července 2012 v 8:40 | Reagovat

Tak víš jak, to máš názor od názoru. Já prostě nevím, čekala jsem od něj víc, asi n+jakou větší extási nebo lepší zpěv. Samozřejmě, že tam byly horší koncerty, o tom žádná. Ale zrovna na Edguy jsem se těšila, ale nějak v půlce mi nedělalo problém odejít a poslechnout si to z větší dálky. A to jsem je vážně žrala kdysi:)

3 Sharrie Sharrie | Web | 19. července 2012 v 8:47 | Reagovat

Myslím, že ti sem pak můžu hodit rovnou odkaz celý report z Masters Of Rock ;-) Během dvou dní bych ho měla mít hotový aměl by být na rockmag.cz ;-)

4 Effy Effy | E-mail | Web | 20. července 2012 v 17:45 | Reagovat

Podle všeho co jsem četla jde o to, jaké jsou tam kapely a jaké je počasí. Sama jsem tam bohužel nebyla a příští rok to musím napravit.

5 Verča tvé sb co tě nejvíc miluje♥♥♥ Verča tvé sb co tě nejvíc miluje♥♥♥ | Web | 21. července 2012 v 11:54 | Reagovat

bohužel jsem natom festivalu nebyla:( ale závidím:( taky bych ráda šla jinak myslím že by se sem hodilo od  všeho trochu :) hudbu mám ráda takže určitě bych tu něco o ní u vítala ale i Ráda si něco přečtu klidně sem zařaď i tu povinnou četbu protože já jsem taky na maturitním oboru a taky bych to docela potřebovala nebo jinak já se nepřenutím to sama číst:D Jinak na desing jsem zvědavá :)

6 Veronika Veronika | Web | 21. července 2012 v 20:39 | Reagovat

Zajímavé, čeho je člověk schopen kvůli koupi "Strašáka". Já si loni takhle odepřela možnost koupit mimořádně levně knihu od Mansona... Nevím, ale jestli bych oželela jídlo... :D
Za kolik jsi ho vlastně sehnala?

Co se týče tvého blogu. Ten design je bombovej! Je vážně absolutně perfektní, ale pravda, když jsem něco hledala, trochu jsem se zapotila, pravda je trochu chaotičtější... Ale jinak ten design... to je úplně něco špičkového..Co se deníkových zápisů týče, tak ty oklešťovat nemusíš. Články tohoto typu mě baví... A co se hudebních recenzí týče, tak jsem pro... jsem na to zvědavá... schválně jestli začneš Tobíkem :-D

Nedávno jsem také dělala ordnung v rubrikách. Některé jsem zrušila a některé spojila. Myslím, že to přehlednosti pomohlo...

Zatím se měj...
PS. Fešácká fotografie :-)

7 Metalová princezna Metalová princezna | Web | 24. července 2012 v 13:47 | Reagovat

Masters prostě jedně velkej zážitek.♥
Nebylo snad nic,co by se mi nelíbilo(možná jenom to,že nám opilci rozbili stan:D).Povedlo se mi vystát frontu na autogramiádu Arch Enemy a vůbec všechny koncerty,na které jsem šla se vyvedli,takže jedna velká paráda!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters