Nové studiové album Avantasie bude!

7. srpna 2012 v 3:06 | Amaranthes Lví Srdce |  Avantasia
Neskutečné se stalo skutečností. Někteří jistě ví, že před pár týdny se na stránkách Tobiase Sammeta objevila tak trochu zvláštní zpráva, která ale většinu fanoušků dovedla minimálně pořádně napnout.
Nadpis byl tak trochu všelijaký: "What the future may bring..", avšak probudil ve fanoušcích tohoto all-star projektu naději, že se přece jen dočkají nového alba. Ve zprávě dále stálo, že v následujících dnech se dozvíme o detailech hudební budoucnosti tohoto lidmi nenáviděného i milovaného skladatele.
Byť Tobias chtěl kapitolu projektu uzavřít už po vydání The Wicked Triology (a následně i živého DVD The Flying Opera - Around The World In Twenty Days), rozhodl se, že bude pokračovat dál.
Nové album by mělo spatřit světlo světa na jaře roku 2013 a je jisté, že se Tobi bude i nadále držet spolupráce s veličinami heavy metalu. Žánrově zůstane Avantasia tam, kde ji její stvořitel před více než dvěma roky opustil - rock opera/metal opera (byť mám pocit, že to bude zase o trochu jiné, než předchozí trilogie a hlavně sám Tobi se od původního konceptu metalové opery odklonil). Bude to nadčasová pohádka, která byla inspirována děním v našem moderním světě a společnosti.

Komentář Tobiase spolu s překladem najdete pod perexem:

A teď už má slovo Maestro Sammet
"Even though I love to record and tour with Edguy, I didn't foresee how much I need AVANTASIA when I decided to finish this chapter of my life in 2011. I didn't know if there would be another AVANTASIA album one day, but I didn't feel like doing it. After the worldwide success of the latest studio releases, an arena world tour that was sold out pretty much everywhere, collaborations with childhood heroes like Alice Cooper, Klaus Meine, Rudolf Schenker, Eric Singer of Kiss etc. I 'knew' that I had said everything I could possibly say in the name of AVANTASIA. But that's not what AVANTASIA is all about. I wanna create more great music, I wanna create more fantasy-worlds, the bigger and the more epic, the better. And listening to the material that I have created for this forthcoming chapter in the history of AVANTASIA, I know there is no way, I am not going to do it! I have got the feeling and the certainty, that this is absolutely meant to happen and to be! - Cheerz, Tobi"

Můj volný překlad
"I když miluji nahrávání a koncertování s Edguy, netušil jsem, jak moc potřebuji Avantasii, když jsem se v roce 2011 rozhodl ukončit tuto kapitolu mého života. Nevěděl jsem, jestli případně bude jednoho dne další album Avantasie, ale necítil jsem se na to.
Po světovém úspěchu posledních studio nahrávek, celosvětovém turné po arénách, které bylo do značné míry všude vyprodané, spolupráci s dětskými hrdiny jako Alice Cooper, Klaus Meine, Rudolf Schneker, Eric Singer z Kiss (a dalšími) jsem věděl, že jsem řekl vše, co bych mohl ve jménu Avantasie říct. Ale to není to, co Avantasia ve skutečnosti je. Chci skládat víc úžasné muziky, chci vytvořit více smyšlených světů, větší a více epické, lepší.
Když poslouchám materiál, který jsem složil pro tuto budoucí kapitolu v historii Avantasie, vím, že to nemůžu udělat (nejspíš vyhodit Avantasii do povětří, co, Tobi? :-D)! ( v této větě jsem si nebyla jista, protože bych řekla, že Tobi tam má poněkud překlep, jelikož ta věta - zvlášť konec, nedává smysl, proto jsem to přeložila trochu smysluplně. A pokud ho tam nemá, tak se omlouvám, ale je to prostě velice zvláštní)
Mám pocit a jistotu, že se to prostě musí musí stát! (Nebo také - Cítím a jsem si jist, že se to prostě musí stát - nebo být).
Cheerz, Tobi."

Další novinky budou postupně zveřejněné na oficiálních stránkách Tobiase Sammeta a Avantasie - www.tobiassammet.com

Omlouvám se za případné překlepy nebo nejasnosti.

Amaranthes Lví Srdce

EDIT z 8. 8. 2012 - 23:00

Výborně, Mysterie!
Vidím, že jsi se chytila. Sice jsem nepočítala s tím, že okopíruješ zrovna ten úvodník (který jsem si psala sama, není oficiální), ale ten překlad...
No slečna byla originálnější, než jsem čekala, a tak si okopírovala aspoň to. Autorské zákony ti nic neříkají? Proč si pod článek nedáš zdroj? Pročpak mi lezeš na blog, co? Víš, už to přeháníš a jsi s tím docela slušně trapná. Ale jen si dál kopíruj a dělej, co jsi dělala doteď. Nezapomeň, že není problém v tom, abych tě nahlásila a už vůbec ne v tom, aby tu byl za velice krátkou dobu zveřejněn článek, který se ti nebude líbit.
Seru ti na komentáře pod článkem na tvém blogu - stejně by jsi je totiž smazala, byť by byly sebevíc slušné. Kritiku neumíš přijmout, ale kopírování článků ti jde snadno. Takže pokud tohle čteš, tak ti radím jedno - buď napíšeš pod článek zdroj, nebo si ten úvodník napíšeš SAMA, jinak už to budu řešit jinak - udělám ti reklamu, na kterou nezapomeneš. Měla bys dospět a nechovat se jak malá holka. Ale to je ostatně tvoje věc. Svoji inteligenci už jsi prokázala (nebo spíš neprokázala, jak je vidno), nehodlám ti tolerovat kopírování mých článků. Takže si příště rozmysli, co o mně napíšeš - moje tolerance je u konce.

Ale jinak gratuluji, jsi opravdu úžasná! Jen tak dál...

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bonitka ◡‿◡✿ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 7. srpna 2012 v 21:49 | Reagovat

Hm,tiež by ma nejaká takáto hudba aj zaujímala :)

2 Verča tvé sb co tě nejvíc miluje♥♥♥ Verča tvé sb co tě nejvíc miluje♥♥♥ | Web | 9. srpna 2012 v 0:16 | Reagovat

pááni novej vzhled koukám je luxusní :)

3 Kejta Kejta | 12. srpna 2012 v 17:47 | Reagovat

Ahoj rozbíhám novou soutěž o nej. hit léta! Soutěží se o dost zajímavé ceny! Přihlaš se ;) http://asikejta.blog.cz/1208/soutez-o-nej-hit-leta

4 Morticia Lehtonen Morticia Lehtonen | Web | 12. srpna 2012 v 18:16 | Reagovat

[3]: Ahoj, taky rozbíhám novou soutěž. Jemuje se "Poznej, kam patří reklama". Kdybys uhádla, získala by účastníka do své soutěže. Bohužel ti ale musím oznámit, že jsi neuhádla, čímž sis vysloužila poukaz na dovolenou do prdele. A protože jsi první, kdo se jí zúčastnil, tak si můžeš vybrat, do čí prdele to bude! Gratuluji a přeji příjemnou dovolenou v prdeli!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters