Komentáře

1 Katrin Katrin | 2. října 2012 v 10:46 | Reagovat

No, nevím, nevím, jestli NW dělají dobře. Anette byla taková, jaká byla, hodně písniček s ní mám ráda. Myslím si, že si zasloužila poněkud jiné jednání ze strany kluků...
Tarju jsem sice vždycky měla raději než Anette, ale na Anette si člověk zvykl a už ji prostě bral jako součást kapely a teď tohle. Sere mě, že jsem ještě nikdy nebyla na Nightwishích, a co teprve teď, když už si ani nebudu moct nikdy zažít Anette jako součást NW jinak než z cédečka...
Jestli teda NW budou dále pokračovat s další zpěvačkou, tak jsem vážně zvědavá, jak to bude probíhat. Myslím si, že se na Nightwish kvůli tomu spoustu fandů vysere, protože se jim nebude zase chtít prožívat totéž, co při předchozí změně vokalistky...
Já si ale na další události počkám a pak se uvidí. Nejlépe bych viděla situaci, žže bude zpívat pouze Marco, jaks psala i ty, ale něco mi dává do tušení, že to tak nebude... No, uvidíme...

2 Morticia Lehtonen Morticia Lehtonen | Web | 2. října 2012 v 11:38 | Reagovat

Pro mě to byl po probuzení naprostý šok. Rozhodně jsem něco takového nečekala - aspoň ne teď, i když jsem měla špatné tušení už delší dobu. Ale doufala jsem, že je to jen můj špatný pocit. Evidentně bohužel nebyl.
Taky bych byla ráda a bylo by to podle mě i fér, kdyby odzpívala ten mega-koncert ona sama. Aspoň to, ať se s ní můžeme pořádně rozloučit, protože tohle bylo příliš náhlé.
To, že se na ně za ten záskok naštvala, tomu se ani trochu nedivím, protože pro mě to byla taky kudla v zádech. Hlavně díky Elize, kterou vyloženě nemám ráda a po tom, co jim svou pomoc evidentně nabídla (protože kluci chtěli koncert původně opravdu zrušit), tak mám k ní averzi ještě větší - s její skupinou Amaranthe pohřbívá metal a ona sama teď zřejmě pohřbila Nightwish.
Vždyvky se budu snažit brát Nightwish v první řadě jako kapelu a ne tak, jak to zřejmě vidí tarjofilové (aspoň většina - jsou ještě takoví, kteří mají i rozum), ale tohle mě hodně zasáhlo - Anette i tam bude vždy chybět víc, než mi mohla kdy chybět v Nightwish Tarja :-(
Jen doufám, že se nerozpadnou úplně nebo nepřijmou Tarju zpět. Kdyby Tarju vzali zpět, tak to už by byl pro mě poslední hřebíček do rakve. O to víc mě zarážejí reakce některých "fanoušků", kteří chtějí Tarju zpět... JÁ TARJU ZPĚT V NIGHTWISH NECHCI UŽ NIKDY! A pevně doufám, že se tam taky nějak nedostane, protože díky tomu, jak zpívá teď (při poslechu ACT I mi málem upadly uši, to víš) už se jí skoro ani nedá říkat "zpěvačka". Ta to sere (s prominutím), jak se dá a Anette byla v poslední době mnohem lepší, než je teď Tarja jako sólová zpěvačka. Však víš - Tarju teď zachraňuje snad už jen to jméno, které si udělala v Nightwish, protože tam (pod Tuomasovým dohledem) ještě zpívala skvěle...

No a teď se do mě pusťte, tarjofilové...

3 Verča SB Verča SB | Web | 4. října 2012 v 11:04 | Reagovat

ty bláho tak to taky čumím:( jako je sice fakt že jsem měla raději Tarju než jí jo jenomže proti anette jsem vůbec nic neměla neodsuzovala jsem jí zato jaká je je sice fakt že nedokázala odzpívat některé písničky po Tarje ale zato nám ukázala s Nightwish něco nového má hrozně krásnej hlas a myslím si že je škoda že už snima nebude:( Taky mi tohle příjde hrozně nefér a hrozně se mi líbí právě ty písničky z toho předchozího alba co pro ně nazpívala mám ráda hodně amaranth a taky bye bye Beautiful taky si myslím že dělají velkou chybu protože jestliže se Nightwish pustí do hledání nové zpěvačky tak to může hodně ovlivnit fanoušky protože kdoví jaká bude a taky nemusí každému sednout že? Přeji jí hodně štěstí a doufám že jí uvidíme zpívat ještě bud na solové kariéře a nebo i s nějakou kapelou už párkrát jsem slyšela písničky které měla nazpívané se svou bývalou kapelou(nevím název) ale hrozně se mi to líbilo...

4 Jana Jana | 7. prosince 2012 v 21:41 | Reagovat

Naprosto souhlasím ... Tarju jsem měla ráda a těžce jsem nesla její odchod z Nightwish. Ale pak jsem si na Anette zvykla a album Imaginaerum nemá chybu! Ale je dobré hlavně díky Anette. Moc mě mrzí, že odešla. Byla jsem v dubnu v Praze na jejich koncertě a strašně jsem si ho užila. A mrzí mě, že tohle se už opakovat nebude. V podstatě je mi jedno, kdo bude teď v NW. Nikdo nezazpívá Storytime jako Anette.

5 Albertclads Albertclads | E-mail | Web | 4. června 2018 v 23:56 | Reagovat

The men's prostate is the central a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections via the rest from the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to look at to make certain a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to opt for prostate examination at least per year.

6 AWhoppyhew AWhoppyhew | E-mail | Web | 28. července 2018 v 0:46 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-en-ligne-belgique/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters