Wallpaper se Sharon Den Adel

24. října 2012 v 11:18 | Amaranthes Lví Srdce |  Tvořím
Po delší době jsem se rozhodla zveřejnit zase něco z tvořivého soudku. Opět je to něco pro fanoušky Within Temptation nebo Sharon Den Adel. Původně jsem vůbec neměla v plánu dělat s ní další wallpaper, ale když jsem si prohlížela na Googlu obrázky, našla jsem pár zajímavých, které by stály za další zpracování. A jelikož jsem měla postahovanou hromadu textur, rozhodla jsem se, že zkusím udělat další wallpaper. Pravdou je, že ne vždycky se mi zadaří práci dodělat - někdy to zůstane jen u toho, že ořežu obrázek a zjistím, že se k tomu nic nehodí, nebo že to vypadá blbě. V tom případě si ale i tak ten ořezaný obrázek uložím, kdyby mě někdy napadlo se k práci vrátit a udělat to úplně jinak.
Po nahrání na Facebook jsem zjistila, že se docela dost lidem líbil, tak ho dávám ke stažení i zde. Nevýhodou je snad jen to, že nevím, jak wallpaper bude vypadat na světlejších monitorech, jelikož já mám monitor dost tmavý oproti těm novějším. A taky velikost obrázku se Sharon byla docela malá, takže je dost dobře možné, že ve větším formátu bude wallpaper tak trochu rozmazaný. Bohužel tuhle skutečnost jsem si uvědomila až později.
Každopádně příště se budu snažit udělat wallpaper s velkou a ostrou fotkou, i když přiznávám, že někdy je potíž najít fotku, která by se mi zamlouvala, byla dost ostrá, velká a ještě se dobře ořezávala. Tedy pokud člověk nechce použít promo fotky - já jsem na promo fotky trochu vysazená, protože wallpapery s nimi najdete skoro všude a navíc mnohdy na nich ten interpret působí hodně nepřirozeně a jde vidět, že Photoshop a maskér či stylista si s interprety (a PS s fotkami) dost hrál. Radši proto dělám s fotkami z koncertů nebo s fotkami, které nejsou tak profláklé a nenajdete je na každém grafickém výtvoru.

Kdyby se někomu zamlouval, budu ráda, když si ho stáhne. Přece jen i přes "liky" na Facebooku si ho stáhli jen čtyři lidi, takže začínám mít pocit, že vážně není tak super, jak jsem si myslela :-D
Ne, dělám si srandu, samozřejmě. Moje výtvory nikdy nebudou jak z Photoshopové krabičky, jsem stále jen začátečník a tím asi ještě i dlouho zůstanu. :-)

Zatím se mějte
Amaranthes
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sabča Shannonová Sabča Shannonová | Web | 27. října 2012 v 10:53 | Reagovat

hezkej

2 Carmen Carmen | Web | 27. října 2012 v 16:04 | Reagovat

Áááá, WT! :) Krásný...

3 Veronika Veronika | Web | 27. října 2012 v 21:45 | Reagovat

Náhodou, co pořád remcáš, vždyť je to pěkné. Líbí se mi to zpracování a také je velice dobře zvolená fotka. Když se do něčeho pouštím, také si dávám majzla ať je to dělané z nějaké méně známé fétky. Přeci jenom.. je to lepší..
Krásné, opravdu krásné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters