Všechno nejlepší, Maestro! ;-)

21. listopadu 2012 v 23:13 | Amaranthes Lví Srdce |  Přání k narozeninám
Píšu pozdě, ale přece jen. Tenhle článek měl být zveřejněn někdy na přelomu včerejška a dneška, bohužel jsem odpadla jako mrtvola, což je v těchto dnech zcela běžné.
Ale komu to vlastně gratuluji - dnes slaví své 35. narozeniny jeden úžasný skladatel a zpěvák, kterého všichni určitě znáte z designů - kouká tu na Vás už skoro rok. Tobias Sammet.
Někteří z Vás si určitě pamatují, že minulý rok jsem mu gratulovala taktéž, jen článek byl napsán trochu jiným jazykem, než na který jste zvyklí. Však se můžete podívat.
Tobi je vlastně jediný umělec, kterému ještě přeju - možná proto, že jeho stopa v mém hudebním srdci je čím dál větší a myslím si, že si ode mně aspoň malou vzpomínku tento den zaslouží.
Navždy si budu pamatovat okamžik, kdy jsem poprvé uslyšela jeho Avantasii nebo kdy jsem bláznivě propadla Edguy. Bez něj bych těžko někdy zavítala do Vizovic na úžasný festival Masters of Rock (kde jsem se s ním potkala a měla jsem to štěstí být v první řadě a odnést si podepsané CD z autogramiády). Svým způsobem mi jeho hudba dala víc, než kterákoliv jiná - po Nightwish to byla další brána do světa melodického metalu a otevřela mi cestu k mnoha skupinám a interpretům, o kterých bych jinak těžko věděla.
Přeji mu tedy ještě spoustu let na hudební scéně, ať se mu daří jak s Edguy, tak i s jeho velkolepým projektem Avantasia. Mohl by si odpočnout, poslední dobou mi přijde hodně přetažený a unavený. Samozřejmostí je hodně štěstí, zdraví a lásky. A snad jen to - ať pořád zůstane takový, jaký je, protože jedinečnost je v dnešním světě čím dál míň znát a byla by velká škoda, kdyby svět přišel o takového skladatele a osobnost.
Tak všechno nejlepší a naviděnou na příštích Masters, Maestro!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Shannonová Sabča Shannonová | Web | 27. listopadu 2012 v 14:04 | Reagovat

taky dodatečně přeju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters