Design 6 a 7 (Tobias Sammet, The Mystery of Time)

15. února 2013 v 14:27 | Amaranthes Lví Srdce |  Designy blogu
Určitě už si většina z Vás stačila všimnout, že na blogu je nastaven nový design. Protože jsem ovšem k tomu minulému žádný článek nenapsala, sluší se, abych ho alespoň zmínila. Nechce se mi psát ke každému designu článek zvlášť, proto to spojím.

První design, o kterém se zmíním, je černobílý - opět s Tobim, jak už je zvykem. Na blogu byl nastaven zhruba od srpna roku 2013 do ledna 2013. Pochází z myši mé kamarádky Mišky Morticie Lehtonen, která už celou věčnost dělá krásné designy na tento blog. Můžu říct, že tento černobílý mi bude hodně chybět, byla jsem na něj zvyklá a hrozně se mi líbil, nicméně to chtělo změnu. Je možné, že tento design někde použiju, mám v hlavě nápad, který bych ráda po maturitě zrealizovala. Teď na to bohužel nemám čas, ale pak se uvidí. Takže pokud by se tento design objevil někde jinde, tak se nedivte - nikdo mi ho neukradl, ale bude to zcela jistě další můj blog.

Možná je to trochu narcismus, ale když mi Morty nabídla, abych své staré designy dala na stažení, tak jsem to radikálně odmítla. Nechci, aby ty designy byly na blogu někoho jiného, když mému blogu vdechly duši. Musela bych si rvát vlasy, kdybych je viděla někde jinde, nedejbože na blogu nějakého pózéra. I když jsem si jistá, že design s Tobiasem by asi moc lidí nechtělo, jelikož na blog.cz je jen malá populace těch, kteří Avantasii poslouchají, a ještě menší skupina těch, kteří by chtěli Tobiho na design. Kdo ho tam chtěl mít, udělal si design svůj, nebo si ho objednal jinde.

Tady je náhled šestého designu tohoto blogu:


"The Mystery of Time" je sedmý design, který zde bude zhruba do prázdnin. Jak vidíte, jedná se o animovaný design, opět od Morticie. Původně jsem vůbec nevěděla, jak by měl design vypadat, až jsme spolu s Morty přišly na nápad, že by bylo fajn udělat Tobimu trochu promo. Nová deska Avantasie vychází koncem března, nedávno už byl ovšem zveřejněn booklet alba, který je hravý a snílkovský. Kombinace zlaté a modré byla krásná, proto jsem Morty nechala, ať vymyslí koncept. Animovaný design napadl ji, já jsem jí jen dala fotky a příležitostně jí řekla, co mi tam přebývá, nebo naopak chybí. Animace fotek maestra Sammeta je doplněna výřezem z obrázku "The Mystery of Time".
Jako asi u každého designu, i u tohoto vzniklo více verzí, ze kterých vzešel finální design. Ty sem ovšem dávat nebudu, článek by byl ještě zbytečně delší, než je, navíc verze ani nemám uložené v počítači. Výsledek je fantastický a na design se nemůžu vynadívat. :)

The Mystery of Time - náhled:


Ještě jednou moc děkuji autorce obou designů a doufám, že se Vám oba dva líbí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sharrie Sharrie | Web | 15. února 2013 v 19:13

Páni super design! :-) Příjemná změna :-) Fakt to vypadá dobře ;-)

2 Isabella Black Isabella Black | Web | 17. února 2013 v 14:51

Je skvelý... :) Ja mám Tobiho celkom rada.  Je to skvelý spevák... :) Má úžasný hlas... :)

3 Verča SB Verča SB | Web | 17. února 2013 v 23:22

no jako je to fakt krásnej dezz a souhlasím je to příjemná změna líbí se mi modrá navíc :)

4 Sabča Shannonová Sabča Shannonová | Web | 21. února 2013 v 20:28

dobrej dez

5 Metalová Princezna Metalová Princezna | Web | 3. března 2013 v 18:35

Moc pěkný design,opravdu.:)

6 Lucilla Leppänen Lucilla Leppänen | Web | 23. března 2013 v 19:47

Nádherný desing! Slečna je opravdu moc šikovná :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Blog založen: 9.8.2010, Design by Dark Morticia
Všechny články jsou napsané autorkou (Amaranthes Lví Srdce).

free counters